GRATIS FRAKT!

for ordre med vareverdi over 400,-. Gebyr kr. 0

NETGEAR AGM731F Gigabit SX SFP

Varenummer: 42056
Produsent: NETGEAR
Originalnummer:AGM731F
EAN-nummer: 0606449029734
Vekt:105 gram

Antall på lager:0 stk
Lagerdato: 19.07.2024

1 782,-

2 227,- Inkl. Mva.
Kjøp
Antall:

Bestillingsvare - Produktet kan ikke bli returnert eller kansellert etter ordrebekreftelse. Leveringstid kan ikke garanteres. Angreretten gjelder ikke for denne varen.

Gratis frakt for ordre med vareverdi over 400,-.
Gebyr kr. 0

The Small Form-factor Pluggable (SFP) Gigabit interface Converter (GBIC) slots on NETGEAR's managed switches provide you with a highly adaptable network. You have the option of building your network for copper and/or fiber gigabit connections. Due to the automatic detection capabilities of the switch, installation of the SFP GBIC only requires that you plug the module into the module slot. Plugging an AGM731F module will disable the associated RJ-45 port.PRODUCT FEATURES:Adds fiber optic connectivity to the GSM7324;Small size for high-density fiber connections;Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot;1000BaseSX connectivity;LC connectors;Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.
Produkt
ProduktbeskrivelseNETGEAR AGM731F Gigabit SX SFP Fiber Module
Generelt
EnhetstypeSFP (mini-GBIC) transceivermodul
ProduktformfaktorPlugginnmodul
Nettverkstilknytning
OverføringsteknologiKablet
Kabelføringstype1000Base-SX
DatakjedeprotokollGigE
Dataoverføringshastighet1 Gbps
EgenskaperFull dupleks-funksjon
Tilpassede standarderIEEE 802.3z
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Kompatible spor1 x SFP (mini-GBIC)
Diverse
Tilpassede standarderUL 1950
Miljøparametere
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. Driftstemperatur40 °C
Driftsfuktighet10 - 90%
Informasjon om kompatibilitet
Designet forNETGEAR M4300-28G-PoE+
Høyde (cm)4.9
Bredde (cm)13.3
Dybde (cm)18.2
Produsentens garanti24 måneder - Bring-In Warranty