GRATIS FRAKT!

Gratis frakt for ordre som kan sendes som Pakke i postkassen med vareverdi over 400,- og ordre som kan sendes med MyPack med vareverdi over 1 750,-. Gebyr kr. 0

TP-LINK 1000BASE-BX WDM BI-DIRECTIONAL

Varenummer: 63463
Produsent: TP-LINK
Originalnummer: TL-SM321B
EAN-nummer: 6935364030520
Vekt: 120 gram

Antall på lager: 0 stk
Lagerdato: 24.07.2020

228,-

285,- Inkl. Mva.
Kjøp
Antall:

Bestillingsvare - Produktet kan ikke bli returnert eller kansellert etter ordrebekreftelse. Leveringstid kan ikke garanteres. Angreretten gjelder ikke for denne varen.

GRATIS FRAKT for ordre som kan sendes som pakke i postkassen med vareverdi over 400,- og ordre som kan sendes med Mypack med vareverdi over 1 750,-.
Gebyr kr. 0

TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-BX - LC/UPC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Produkt
ProduktbeskrivelseTP-LINK 1000BASE-BX WDM BI-DIRECTIONAL
Generelt
EnhetstypeSFP (mini-GBIC) transceivermodul
ProduktformfaktorPlugginnmodul
Nettverkstilknytning
OverføringsteknologiKablet
Kabelføringstype1000Base-BX
DatakjedeprotokollGigE
Dataoverføringshastighet1.25 Gbps
Optisk bølgelengde1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Maks. overføringsdistanse10 km
Tilpassede standarderIEEE 802.3z
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt1 x Ethernet 1000Base-BX - LC/UPC single-mode
Kompatible spor1 x SFP (mini-GBIC)
Diverse
Tilpassede standarderPlug and Play, FCC
Miljøparametere
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. Driftstemperatur70 °C
Driftsfuktighet10 - 90%
Høyde (cm)4
Bredde (cm)14.8
Dybde (cm)21
Produsentens garanti36 måneder - On-Site Warranty