GRATIS ved kjøp av blekk/toner

GRATIS FRAKT!

Gratis frakt for ordre som kan sendes som brevpost med vareverdi over 400,- og ordre som kan sendes med MyPack med vareverdi over 1 750,-. Gebyr kr. 0

HPE ALU 7x50 1p 1000BASE-LX SFP Transce.

Varenummer: 133434
Produsent: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Originalnummer: JL159A
EAN-nummer: 0889296754305
Vekt: 1000 gram

Antall på lager: 0 stk
Lagerdato: Ukjent

11 653,-

14 566,- Inkl. Mva.
Kjøp
Antall:

Bestillingsvare - Produktet kan ikke bli returnert eller kansellert etter ordrebekreftelse. Leveringstid kan ikke garanteres. Angreretten gjelder ikke for denne varen.

GRATIS FRAKT for ordre som kan sendes som brevpost med vareverdi over 400,- og ordre som kan sendes med servicepakke med vareverdi over 1 750,-.
Gebyr kr. 0

HPE ALU 7x50 1p 1000BASE-LX SFP Transceiver
Produkt
ProduktbeskrivelseHPE ALU 7x50 1p 1000BASE-LX SFP Transceiver
Generelt
EnhetstypeSFP (mini-GBIC) transceivermodul
ProduktformfaktorPlugginnmodul
Nettverkstilknytning
OverføringsteknologiKablet
Kabelføringstype1000Base-LX
DatakjedeprotokollGigE
Dataoverføringshastighet1 Gbps
Maks. overføringsdistanse10 km
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode hunn x 2